Prodejna stavebnin

Vše pro vaši stavbu či rekonstrukci

Nabízíme prodej kompletního materiálu pro vaši stavbu či rekonstrukci. Náš sortiment je široký. Od materiálu pro hrubou stavbu, přes suchou stavbu až po stavební nářadí. Rádi Vám poskytneme radu a připravíme nezávaznou cenovou nabídku.

Nabízíme:

Výkopové práce

Zemní práce širokého rozsahu provádíme vlastní technikou. Výkopy základů, kanalizační, vodovodní, plynové přípojky, výkopy jímek, výkopy bazénů, terénní úpravy zahrad, apod.

Stavební nářadí a doplňky

Nabízíme široký sortiment stavebního nářadí – pomocníků užitečných pro novostavbu, přestavbu, či renovaci Vašeho domu, bytu, chaty či chalupy.

Stavební materiál

Zdící materiál, betonové výrobky, maltové směsi a pojiva, izolace a zateplovací systémy, suchá výstavba, kamenný koberec, hutní materiál, stavební chemie, zárubně, apod.

Zahradní doplňky a nářadí

Drobné nářadí na zahradu, košťata, hrábě, hrabla, rýče, lopaty, vidle, nůžky na zahradu, pilky na větve, sekery, zahradní kolečka, motorové pily apod.

Zakázková výroba vrat

Na zakázku vyrobíme vrata, zábradlí, branky, různé konstrukce… Vrata dřevěná i kovová. Možnost dodání a instalaci elektrických pohonů na vrata.

Betonové ploty

Naše firma se také zabývá dodáním a instalací betonových plotů. Jde o cenově dostupné ploty s dlouhou životností. Na výběr mnoho variant a kombinací.

Sekční vrata Hörmann

Jsme partnerem společnosti Hörmann. Nabízíme prodej, montáž a servis sekčních garážových vrat dle výběru zákazníka.

Vodovodní potrubí a tvarovky

KG trubky, kolena, odbočky, víčka. HT trubky včetně komponentů. PPR trubky, kolínka. Izolace.

Nezávazná poptávka

* - povinný údaj